YTÜ SAVUNMA SANAYİ TEKNOLOJİLERİ TOPLULUĞU SAVUNMA SANAYİ ZİRVESİ’24

Tarih
04.03.2024 - 05.03.2024
Saat
09:00 - 20:00
Adres
YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu, Sektöre Yön Veren İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor!

YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi, 4-5 Mart 2024

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak, savunma sanayi alanında geleceğin mühendis adaylarına ilham olacak nitelikte çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana, üniversite öğrencilerini savunma sanayi sektörüyle buluşturarak sektöre dair bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik ediyoruz.

Bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz seminer ve zirve etkinliklerimiz, Savunma Sanayi Başkanlığı himayelerinde düzenlenmiş olup, sektörün önde gelen isimlerini konuk ederek genç mühendis adaylarına değerli bilgiler sunmaktayız. Savunma Sanayi Zirvesi etkinliklerimizde, dönemin Savunma Sanayi Başkanı Sayın Prof. Dr. İsmail DEMİR ve dönemin Kurumsal Yönetim Daire Başkanı Sayın Emin ASILTÜRK gibi önemli isimleri konuşmacı olarak ağırlamış bulunmaktayız.

Bugüne kadar sektöre yön veren 20’den fazla firmadan alanında uzman konuklarımızı ağırlayarak 34.000’den fazla katılımcıya ulaştık. Bu yıl düzenleyeceğimiz SSZ’24 etkinliği ile etkinliklerimizi bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. 2 gün boyunca devam edecek etkinliğimizde, ülkemiz ve dünyada yeni geliştirilen savunma sanayi teknolojileri ürünlerinin tanıtılacağı, üniversite öğrencilerine rehberlik edecek oturumlar düzenleyeceğiz.

Etkinliğimizde sektöre damga vuracak konuşmalarıyla firmalardan uzman konuklarımızı ağırlayacak, aynı zamanda fuaye alanında mühendis adaylarımızın firmaların insan kaynakları departmanlarından kariyer ve staj imkanları hakkında bilgi alabilecekleri stantlar kuracağız. Öğrencilerin aktif katılım gösterebileceği interaktif çalışmalar ile sektöre katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak, genç mühendis adaylarını sektörle buluşturarak, savunma sanayi alanında kariyerlerine güçlü bir başlangıç yapmalarına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Detaylı bilgi ve etkinliğimize katılım için lütfen @yildizsst Instagram hesabımızı ve YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu – LinkedIn hesabımızı ziyaret ediniz.

YTÜ Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu YTÜ Davutpaşa Kampüsü.

Önceki TÜRKİYE’NİN İLK İNSANLI UZAY GÖREVİ (18 Ocak saat 01:11)

Eskişehir Yolu Söğütözü mah. 2177 Sok. 10/B Blok Via Twins Kat:20 No:135-136 Çankaya /Ankara

DASA © 2020. Tüm hakları mahfuzdur.