Üyelik

Resim24Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve Mevzuatın öngördüğü koşullarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişi bu derneğe üye olma hakkına sahiptir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması da gerekir. Onursal üyelik için bu koşul aranmaz.
Dernek başkanlığına yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu, dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir.

Giriş Aidatı: 50 TL ve Yıllık Aidat: 240 TL (20 TL/Ay)

Giriş aidatınızı derneğimizin banka hesabına transfer ettikten sonra aşağıdaki Başvuru Formunu doldurunuz.

Yıllık aidatlarınızı her yıl düzenli ödemenizi rica ederiz, çünkü şu anda derneğimizin tek gelir kaynağı aidatlardır.

Banka Hesap Numaramız:

Ziraat Bankası Ankara Şubesi: Hesap No. 84952053-5001

IBAN. TR43 0001 0011 3384 9520 5350 01

Vergi Dairesi: Maltepe, VKN. 7530892206

Üyelik Başvuru Formunu indirmek için aşağıdaki linki tıklayın, pdf dosyayı bilgisayarda düzenleyebiliyorsanız bilgileri girin ve kaydedin. Bilgisayarınızda Acrobat Pro DC yoksa, başvuru formunu yazdırıp, elle doldurun, pdf formatında tarayın. Dasa Üyelik Başvuru Formunu, TC Kimlik belgenizi, ikamet belgenizi, özgeçmişinizi, vesikalık fotoğrafınızı, giriş ve yıllık aidat ödemenizin banka dekontunu bu sayfanın altındaki form ile gönderin.

DASA ÜYELİK BAŞVURU FORMU

Başvuru Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.