Page Service

Find Goverment Services
and Information

We are offering the following information's about us that what we actually.

İnsansız Kara Araçları ve Muharebe Sahasının Geleceği

Bölgemizdeki son çatışmalarda esen insansız hava araçları (İHA) rüzgârından bütün bir savunma sektörünün etkilendiğini görüyoruz. Bu rüzgârın, insansız kara araçlarının (İKA) da muharebe sahasına girişini hızlandıracağı değerlendiriliyor. C4 Defense Dergisinde Yayınlanmıştır. ANALİZMAKALE İnsansız Kara Araçları ve Muharebe Sahasının Geleceği pdf (1980kb)

Read More

Sürü İHA Simülasyonu

Günümüzde Savunma Uygulamaları ve dolayısıyla Savunma Sektöründe yer almaya başlayan Sürü konsepti en çok dikkat çeken konular arasındadır. Sürü algoritmalarının İnsansız Hava Araçları üzerinde simülasyon ile gerçekleştirilmesinin ele alındığı bu bitirme projesi, Burak İŞBAKAN, Ömer DENİZ, Alperen TOKER, Furkan ÇETİN Sadık AKGÜ tarafından hazırlanmıştır.

Read More

Tanklar Günümüz Çatışma Ortamında Gereksiz Hale mi Geldi ?

Altay Tank Projesi (Önceki adıyla Tank 2000 veya Milli İmkanlarla Modern Tank Üretimi Projesi (MİMTÜP) fikri ve çalışmalarının ortaya çıkışından bu yana 25 yılı aşkın süre geçti. Peki Tankın muharebe sahasında kullanımı için ihtiyaç nereden kaynaklanmıştı? Bugün tanklar muharebe sahasında hala gerekliliğini koruyor mu? Bu vb. birçok soruya ilişkin bilgiler bulabileceğiniz ve değerlendirmelerinize katkı sağlayacak […]

Read More

Savunma Sanayide Proje Yönetimi

Proje yönetimi; içerisinde lojistik, teknik özellikler, seri üretim, entegrasyon, varyasyonlar ve daha birçok özel çalışma alanını içermektedir. Şirketlerin iç terimlemeleriyle gelişen bu süreçte proje başlangıcı en sağlıklı olarak fikrin oluşmaya başladığı an olarak bilinmektedir. Proje, kendine özgü tek bir ürün veya hizmetle sonuçlanan belli bir başlangıç ve bitiş noktası olan çok sayıda birbiriyle ilişkili faaliyetler […]

Read More

City goverment offers a wide range of online services

Accomplished advocate for working people and a proud product of the City, is the City’s 54th mayor. Mayor Walsh was sworn in to serve a second term on January 1, 2018. With a community of over 400 million users wouldn’t you want to make sure.

  • Know About staus of covid-19
  • File your unemployment
  • Check the status of tax return

"Egovt is your online guide to goverment information & services."

Learn More

Latest News & Events

The news about recent activities for needed peoples claimed.

Do you need help?

If you have any question,
Feel free to call us

Call Us Today At 1-800-500-7600 We are available to help 24 hours.

Eskişehir Yolu Söğütözü mah. 2177 Sok. 10/B Blok Via Twins Kat:20 No:135-136 Çankaya /Ankara

DASA © 2020. Tüm hakları mahfuzdur.