Genç Dasa Mensuplarıyla Toplantı

Genç Dasa Mensuplarıyla Toplantı

31 Ağustos 2021 Salı günü, Genç DASA mensuplarını temsilen bir araya geldiğimiz arkadaşlarımızla grubumuzun durumu ve geliştirmeye yönelik çalışmaları değerlendirdiğimiz yararlı bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Grup lideri arkadaşlarımızın enerjisi toplantının faydasını arttırmıştır.

Cemile Ağzıpak, Harun Büyükaslan, Sadık Akgün ve Mustafa Çelebi arkadaşlarımıza katılımları ve yeni fikirler için teşekkürler.

Bu kapsamda bugüne kadar bireysel fayda sağlamak suretiyle değer katmaya çalıştığımız grubumuzda, yeni fikirlerle topyekün bir gelişme ve fayda sağlamaya yönelik çaba gösterme konusunda prensip kararı alınmıştır. Bu kapsamda grup başkanlarının yönlendirmesiyle daha fazla grup mensubuna fayda sağlayacağını ve toplu faydayı arttırabileceğini değerlendirdiğimiz aşağıdaki faaliyetler üzerinde öncelikle durmaya karar verdik:

• Bu değerlendirme toplantılarının periyodik olarak yapılması ve yeni fikirler ortaya koyabilme adına imkan dahilinde farklı isimlerin toplantılara katılımının sağlanması,
• Firma ziyaretleri,
• Grup üyelerinin hazırlayacağı makalelerin yayınlatılması ve kendi konularıyla ilgili literatüre katkı sağlanması,
• Üyelerin çalışmalarda aktifliklerine göre faaliyet planlamasına dahil edilmeleri.

Genç beyinler için hem kendisine ve ailesine hem de ülkemize ve bütün insanlığa azami fayda oluşturacak yollar arıyoruz.

Çalışmaya, üretmeye devam.

Önceki Bayrağımızı 169 Ülkede Dalgalandırdı

Eskişehir Yolu Söğütözü mah. 2177 Sok. 10/B Blok Via Twins Kat:20 No:135-136 Çankaya /Ankara

DASA © 2020. Tüm hakları mahfuzdur.