GELİN, BU AİLEDE SİZ DE YER ALIN

GELİN, BU AİLEDE SİZ DE YER ALIN

[21.10.2019]

GELİN, BU AİLEDE SİZ DE YER ALIN…

Ülkemizin savunma sanayii, havacılık ve uzay sektörlerindeki gelişiminde katma değer yaratmak amacıyla kurduğumuz derneğimiz faaliyetlerine başlamıştır.

vs191019-001

Bizler, çalışmalarımız ve desteklerimizle katkı sağlayacağımız bu ulvi yolda sizlerin de desteğiyle fikir alışverişi yapmak ve değerli tecrübelerinizle gücümüze güç katmak isteriz.

“Türk’ün Türk'ten başka dostu yoktur” düşüncesiyle vatanımıza sahip çıkmak ve kabiliyetlerimiz doğrultusunda hizmet etmek amacıyla, aynı hassasiyetteki herkesle birlikte hareket etmek istemekteyiz.

“Vatanımıza hizmet yolunda, herhangi bir kurum ve kuruluş rakip değil; yan yana, el ele birlikte yürüyeceğimiz dostlarımızdır” felsefesiyle, ülkemizin menfaatleri için durmadan çalışmaktır hedefimiz.

Bu doğrultuda, memleketimize fayda sağlayacak, her aşamada etkin ve etkili fikirleri hayata geçirecek bir beyin takımı olarak, tersine beyin göçünü sağlayacak faaliyetlere öncelik vererek, Türk’ün gücünü, zekâsını, çalışkanlığını tüm dünyaya bir kez daha göstermeye vesile olmak da hedeflerimiz arasındadır.

Bu misyonu gözeten tüm dostlarla bir araya gelmeyi canı gönülden isteriz.

GELİN, BU AİLEDE SİZ DE YER ALIN…

IMG_20191019_132204